5 tipů a triků, jak zvětšit penis

Stydíte se za to, co máte v kalhotách? Nemusíte. Moderní medicína dokáže mužské pohlaví natrvalo zvětšit. A to jak do délky, tak i do šířky.

Metoda rozšíření penisu

Pro zvětšení objemu penisu se používá vlastní tuk, který se odebere stříkačkou nebo liposukční kanylou (asi 60 ml tuku) a pak se vpíchne do penisu. Obvod se může zvětšit až o 2,6 cm. „Zvětší se korpus penisu, ale jde o zvětšení optické. Penis lze rozšířit i pomocí silikonové protézy, konkrétně jde o silikonová vlákna,“ říká plastický chirurg Tomáš Beneš.

5 prodlužovacích triků

Jste nespokojeni s délkou své mužské chlouby? Tak ještě než začnete uvažovat o operaci, vyzkoušejte triky k jejímu prodloužení. Některé z nich sice váš penis nezvětší ani o centimetr, zato bude větší vypadat. A o to přece jde.

1. Protažení

Obejměte rukou penis a natáhněte ho do délky. Potom nechte ruku klouzat až k žaludu. Následkem toho klesne šourek s varlaty dolů. Při tom pocítíte, jak se tkáň na penisu poněkud naplní a penis je delší. Efekt sice po pár minutách skončí, ale dojem jste už udělali…

2. Vyholení

Když si oholíte své intimní oblasti, opticky se vám penis prodlouží minimálně o dva centimetry. Pokud je totiž kořen penisu skrytý v chlupech, zdá se být mužská chlouba kratší. Proč myslíte, že většina pornoherců nemá dole ani chlup?

3. Hubnutí

Čím větší máte bříško, tím kratší vypadá váš penis. Váha tukové tkáně totiž tlačí na svaly, které drží penis. Takže dolů s kily. Odměnou vám může být to, že za deset shozených kil získáte minimálně 1,5 centimetru k dobru.

4. Vakuová pumpa

Díky jejímu působení dosáhnete erekce, a tím samozřejmě i prodloužení penisu. Krev, která se do něj díky přístroji »napumpuje«, ho pěkně prodlouží. Efekt je ale krátkodobý a ani pravidelné používání pumpy trvalé prodloužení nezaručí.

5. Speciální pomůcky

Existují speciální přístroje (pásky, plastové kroužky apod.), které mají při dlouhodobém nošení úd prodloužit. Především tím, že ho různými způsoby natahují. Prodejci slibují prodloužení do délky a šířky o několik centimetrů. Dlouhodobé užívání je ale dobré konzultovat s lékařem.

Napsat komentář