Předčasná ejakulace

Jestliže položíte otázku, co upřednostňují v sexu muži a ženy, dostanete různé odpovědi a ty vás rozhodně nepřekvapí. Muži jsou ti, co preferují rychlý a intenzivní sex, ženy si naopak raději užívají procítěný a dlouhý sex, kdy chtějí předehru a podobně.

Co dělat ve chvíli, kdy muž chce ženě splnit její přání o dlouhém milování, ale mužské vyvrcholení se už, už blíží. Jestliže vás trápí jen a pouze tohle, pak máme řešení, oddálit vyvrcholení. Samozřejmě je nutné, abyste věděli jak na danou věc. Máme pro vás pár tipů, kterými se můžete inspirovat. Následně budete dobře vybaveni a je jen na vás, co z našich rad si vyberete a kterou použijete.

Průměrná doba trvání sexu

Všude okolo jsou různé statistiky, ani tak sexuální oblast se jim nevyhne. Jaká je tedy průměrná délka sexuálního výkonu? Ve statistikách je toho mnoho, můžete se z nich dozvědět, že průměrná délka sexu je přibližně patnáct minut. Je potřeba podotknout, že autor této statistiky možná myslel sex se vším všudy. Je jen hrstka párů, které jsou spolu už nějakou dobu, které se milují patnáct minut, což je docela dlouhá doba. No ona taková čtvrt hodina s předehrou i dohrou, je přeci jen už lepší a reálnější. Možná si také autor dovolil chybu a zaměnil to za průměrnou dobu penisu. Oba výrazy se rýmují a tak je možné udělat tuto malou chybku. I když se ve statistikách píše cokoliv, není nutné se jimi řídit, porovnávat se s nimi a zjišťovat, jestli jste pod mírou, nebo nad mírou. Důležitější totiž je, co vy sami na váš sex říkáte, jak jste spokojeni a to ať už je čistý čas pět nebo dvacet minut. Jestliže je pro Vás milování moc krátké, tedy čas moc krátký, s partnerem můžete zkusit oddalovací techniku pro vyvrcholení. Nesoustřeďte se až tak moc na to tajemné oddálení, protože se může z vašeho sexuálního zážitku stát pomyslná honba za oddálením.

Oddálení vyvrcholení u muže

Co se týče sexu, ten můžete klidně provozovat celou noc a užít si můžete jen jeden orgasmus. Jestliže mluvíme o prodloužení milování, není to vyloženě o prodloužení vašeho sexu, ale spíše o oddálení vyvrcholení. U koho toto oddálení bude fungovat? Ženy nemají problém, ty mohou mít klidně i několik orgasmů za sebou, v tom určitě problém není. Muži, ve chvíli kdy jsou příliš vzrušení, nebo jsou delší dobu bez sexu, mají problém s brzkým vyvrcholením. A proto i vyvrcholení je spíše pro muže, než pro ženy.

Výměna sexuálního partnera

Než se vůbec pustíte do studování dalších a dalších tipů, máte před sebou i jinou možnost. Jestliže jako žena nejste moc trpělivá, nebo se vám metoda oddálení vyvrcholení nezamlouvá, máte možnost změnit svého partnera. Jsou ženy, které tuto metodu provozují, tedy zejména ty ženy, u kterých je vztah na začátku. Není to však jen doména žen, které chtějí nezávazný sex. Spíše by se dalo říci, že ty ženy, které mají vážný vztah, jsou ve volbě partnera opatrné a to i co se týče sexu, jestli se jim sex s daným partnerem líbí. Jestliže by se o náhodu nejednalo, může se ženě takovéto „rychlé milování“ zprotivit a znechutit. Poté můžeme tyto muže označit jako „ohrožený druh“, samozřejmě s trochou nadsázky. Možný tlak žen občas způsobí to, že psychická stránka mužů nebude nijak dobrá. Takových žen však není mnoho, což je pro muže velké štěstí. Pokud přeci jen takovou najdete, pomyslete si, že je to nejspíš žena povrchní, namyšlená a neumí udělat kompromis, člověka pochopit a podpořit jej. A můžete s klidným srdcem hodit očkem po jiné, která bude vnímavější a lepší.

Zesílený kondom oddalující vyvrcholení

To nejjednodušší je zároveň také to nejúčinnější, proto můžete začít touto metodou. Vše je však o pocitech muže. Ne každý muž je totiž ochotný nasadit si zesílený kondom. Kondom obecně je věc, kterou ne všichni muži vítají s nadšením. Pokud je možnost výběru, raději volí jinou metodu ochrany. Kondom může způsobovat nekomfortnost, nepohodlí, nemohou si tak užít sex naplno. Existuje však rozdíl mezi mírou prožitku v sexu a oddálení vyvrcholení. Mezi muži se mohou objevit také ti, kteří kondom nechtějí kvůli menšímu prožitku či z neschopnosti vyvrcholení. Jestliže koupíte zesílený kondom a narazíte na muže, který zaujal takovýto postoj ke kondomům, asi moc neuspějete. Zesílený kondom tak může být v rozporu s některými muži, u jiných tak může být tato metoda velmi účinná.

Znecitlivující gel, krém na penis

Jednou z dalších možností oddálení vyvrcholení je tlumící gel, krém. Přípravek je možno zakoupit také jako sprej. Přípravek jednoduše aplikujte na svůj penis, jemně jej vetřete a vaše sexuální potěšení může začít. I zde se však mohou objevit problémy. Jestliže problémy s vyvrcholením má jen muž, nemusí přípravek vůbec fungovat. Je to o tom, že tento tlumící gel má vliv nejen na muže, ale i na ženu, jestliže si nenasadí kondom. Pokud je muž ve skupince těch, kteří kondom nepoužívají, ale zároveň chce oddálit vyvrcholení, dočká se ho, ovšem funguje to i na ženu. Jestliže se spolu s partnerem snažíte o společné vyvrcholení, je docela pravděpodobné, že toho, bohužel, nedosáhnete.

Stiskací metoda

Pokud nechcete vyzkoušet zesílené kondomy, tlumící krémy, spreje a jiné věci, zkuste si pomoci svou vlastní rukou, tedy spíše rukou vaší partnerky. Jde o jednoduchou techniku a docela známou techniku, ta se zaměřuje na tom, že tisknete v ruce mužům penis. Ve chvíli, kdy muž cítí, že se blíží vyvrcholení, svou partnerku může poprosit, aby mustiskla silně žalud a to za pomoci palce a ukazováčku, těmi obemkněte mužův penis. Tuto metodu však může muž praktikovat i sám, jestliže nechce nijak narušit partnerčino soustředění na milování, lze to udělat i nepozorovaně.

Trénování oddalování vyvrcholení

Metoda stiskávání je také možnou prevencí, muž může sám trénovat, když se sám bude ukájet. Co je za tím, že stačí jen jeden silnější stisk a vyvrcholení se oddálí? Vaše močová trubice, která je umístěna na spodní straně mužství, na tento stisk reaguje. Na chvíli se z penisu odvede krev, díky tomuto stisku a to blížící se ejakulaci oddálí. Stisky penisu se klidně mohou opakovat. Mějte se však na pozoru, aby tisknutí nebylo příliš časté. Mohlo by to totiž vést k zamezení výstřiku a vyvrcholení zkrátka vůbec nepřijde.

Zkoušení různých milostných poloh

Další možností, jak oddálit vyvrcholení, je bez různých pomůcek. Jde také o možnost velmi jednoduchou, vyzkoušejte jinou milostnou polohu, než tu, kterou používáte často. Problém totiž může spočívat v tom, že jste si zvykli na určitou sexuální polohu, ta Vám sice přináší potěšení a dosáhnete při ní orgasmu, ale možná až příliš rychle. Je velmi mnoho milostných poloh. Takže je velmi málo pravděpodobné, že byste zvolili polohu, která by Vám nevyhovovala.Objevování nových milostných poloh je velmi zábavné. Jestliže Váš vztah obestírá stereotyp, nová vlna vzrušení a zábavy je rozhodně to pravé pro Vás. Bonus navíc je to, že přijde vámi očekávané vyvrcholení.

Napsat komentář