Větší množství sperma

Léčba konvenčními metodami může páru pomoci otěhotnět i během normálního sexuálního styku. K dispozici jsou léky, antibiotika a hormony, které může muž užít pro zvýšení tvorby spermií, zbavení se infekcí anebo vyrovnání hormonální nerovnováhy. Kromě toho může zkusit nosit volnější prádlo jako boxerky nebo se vyhnout vířivkám, saunám a dlouhému sprchování pod horkou vodou.

Především dbejte na svou životosprávu. Dejte si záležet na tom, aby Vaše strava obsahovala zinek. Tento stopový prvek pomáhá k tomu, abyste se celkově cítili lépe a ke správnému fungování Vašeho těla, nemluvě o tvorbě testosteronu a spermií. Ale může být i riskantní, když to s ním přeženete. Doporučujeme proto, abyste svoji pozornost upřeli na jedinečné tablety na zvýšení objemu spermatu, jež kromě jiných přísad obsahují přesnou dávku zinku. Jsou speciálně navržené ke zvýšení objemu ejakulace. Tyto tablety můžou zvýšit počet spermií tím, že v těle přirozeně zvýší hladinu testosteronu. Když se zvýší hladina testosteronu, hormony v těle zvýší hladinu semena a vytvořených spermií. To může ve výsledku znásobit objem ejakulace. Dané přípravky obsahují rostlinné preparáty a přírodní složky, které tonizují a podporují ejakulační vývody, nadvarlata, varlata, předstojnou žlázu, semenné váčky a chámovod – tedy každou část mužského pohlavního systému – a pokud si přejete zvýšit tvorbu spermií, budou pro Vás pouze pozitivem.

Budete mít dostatek spermií, abyste mohli ejakulovat ne jednou, ale dvakrát nebo i třikrát. Znamená to také, že už nikdy nezklamete svojí milenku, pokud Vás požádá o další kolo.

Napsat komentář